آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

نماینده مردم شریف آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی:
آموزش فنی و حرفه ای از ارکان مهم و اساسی برای ورود افراد به بازار کار و دستیابی به شغل های پایدار و باثبات محسوب می شود


غلامعلی کوهساری نماینده مردم شریف شهرستان های آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی به همراه حمیدرضا ملک حسینی فرماندار آزادشهر در روز یکشنبه 23 خرداد از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر، کوهساری در این بازدید گفت: آموزش فنی و حرفه ای از ارکان مهم و اساسی برای ورود افراد به بازار کار و دستیابی به شغل های پایدار و باثبات محسوب می شود.
وی افزود: در کشورهای توسعه یافته توجه به آموزش های مهارتی به عنوان اصلی جدایی ناپذیر در پیشرفت کشور مورد توجه قرار گرفته و امروز همه ما اگر دغدغه شغلی برای آینده فرزندانمان را داریم ، راهی جز این نیست که آنان را بیش از پیش با اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای آشنا کنیم تا به حرفه آموزی ترغیب شوند .
کوهساری همچنین گفت: در خصوص مطرح کردن رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در صحن مجلس اقدامات لازم انجام خواهد شد و همچنین اعتبارات لازم جهت احداث گلخانه در مرکز تخصیص خواهد یافت.
ملک حسینی فرماندار شهرستان آزادشهر همچنین گفت: پیشرفت و توسعه جوامع در گرو سرمایه انسانی صاحب مهارت و دانش است.
شایان ذکر است کوهساری نماینده مردم شریف آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی و ملک حسینی فرماندار آزادشهر ضمن بازدید از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان از نزدیک فعالیت های آموزشی را رصد و با مربیان مرکز در خصوص حل مسائل و دغدغه های آنان گفتگو کردند.

 

تعداد بازدید کل :‌121
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/03/24