آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

با هدف حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا؛
نشست بصیرتی و روشنگری در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله برگزار شد


بمناسبت دهه کرامت نشست بصیرتی و روشنگری با موضوع حضور حداکثری در انتخابات در روز سه شنبه ۲۵ خرداد ماه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله، احمدی مسئول فرهنگی نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کلاله پیرامون انتخابات و حضور حداکثری گفت :
در طول بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی ایران حضور مردم در همه رویدادهای مهم این انقلاب مخصوصا انتخابات ،حداکثری و چشم گیر بوده است و مردم فهیم ما این انقلاب و کشور را متعلق به خود می دانند و حاضر نیستند که کشور دچار رکود و آشفتگی شود.
وی افزود: از طریق بهره گیری مناسب از فضای مجازی باید به حضور گسترده و انتخاب اصلح ،نقش موثری در تحقق مشارکت مردمی داشته باشیم.
احمدی گفت : تشخیص مردم در اینکه حضور فعال داشته باشند یا خیر به بصیرت افراد جامعه بر میگردد و دشمنان نظام در ۴۲ سال گذشته در حال خدعه و نیرنگ و توطئه بوده و هستند و مخصوصا هنگام انتخابات فعال تر می شوند ولی به اذن خداوند متعال و حضور مردم فهیم این کشور رو به پیشرفت و حرکت است و به امید خدا ایران اسلامی آینده خوبی خواهد داشت .
تعداد بازدید کل :‌110
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/03/27