آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

درسه ماهه نخست سالجاری؛
بیش از 380 نفر در شهرستان مراوه تپه آموزش مهارتی را فرا گرفتند


مصطفی بیصوت سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مراوه تپه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سعید پارسا رئیس سابق مرکز، عملکرد سه ماهه سال جاری بخش دولتی را اعلام کرد
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مراوه تپه، سرپرست مرکز گفت: در سه ماهه اول سال جاری 382 نفر از جوانان جویای کار شهرستان مرزی مراوه تپه توسط بخش دولتی و بخش خصوصی مهارت های لازم را کسب کردند.
وی افزود: در 3 ماهه سال جاری در بخش دولتی این مرکز به 311 نفرشامل 231 نفر آقا و 80 نفر خانم در قالب 30 دوره آموزشی در بخش های صنعت ، خدمات و کشاورزی آموزش های مهارتی را ارائه شده است.
بیصوت گفت: این آموزش ها با توجه به نیازسنجی های آموزشی انجام شده در گروه های هدف مختلف از جمله: متقاضیان مهارت آموزی، سربازان وظیفه، دانش آموزان، ساکنین مناطق محروم و مرزی، زنان خانه دار و ساکنین مناطق روستائی در شهرستان اجرا شده است.
وی همچنین عملکرد بخش آموزشگاه های آزاد شهرستان مراوه تپه در 3 ماهه نخست سال جاری را 71 نفر عنوان که در حوزه های خدمات، فرهنگ و هنر و صنعت آموزش های لازم را کسب کردند که از این تعداد 29 نفر از کارآموزان خانم و 42 نفر آقا بوده اند.
بیصوت افزود همچنین در 3 ماهه نخست سال جاری 25 نفر از کارآموزان مرکز با استفاده از طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی و 133 نفر از دانش آموزان مدارس شبانه روزی شهرستان در قالب طرح ایران مهارت و 44 نفر از سربازان وظیفه نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در قالب طرح قرارگاه مهارت آموزی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای مراوه تپه آموزش های مهارتی را فرا گرفته اند.
 
تعداد بازدید کل :‌34
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/04/03