آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


دومین جلسه شورای مهارت شهرستان آق قلا برگزار شد


دومین جلسه شورای مهارت شهرستان آق قلا با حضور غراوی سرپرست فرماندار شهرستان، الازمنی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای و دبیر شورای مهارت شهرستان و کلیه رؤسای دستگاه های عضو این شورا در روز سه شنبه ۸ تیر ماه در محل اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای آق قلا، غراوی ضمن تقدیر از پیگیری و دغدغه های آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در راستا ترویج فرهنگ مهارت و ارائه آموزش های مهارت آموزی، و همچنین تدوین سند توسعه نیاز سنجی شهرستان در سال ۱۴۰۰
گفت: اهمیت موضوع مهارت آموزی به جایگاهی رسیده است که باید کلیه ادارات و نهادها در خصوص ترویج فرهنگ مهارت آموزی اقدام کنند.
وی افزود: یکی از اثرات بروز رسانی و بازنگری سند توسعه نیاز سنجی آموزشی این است که آموزش های مهارتی قابلیت و قدرت نفوذ بیشتری در تمامی نقاط شهرستان برای گروه های هدف خواهد داشت، که این اقدام بسیار ارزشمندی است.
غراوی تصریح کرد: کلیه ادارات و نهادهای شهرستان نیز جهت پوشش و حمایت از موضوع مهم مهارت می بایست ضمن اعلام درخواست های خود هرگونه ظرفیت و توانمندی خود را جهت محیا و تسریع نمودن ارائه آموزش های مهارتی در اختیار این مرکز قرار داده که آموزش ها برای گروه های هدف با برنامه ریزی هر‌چه بهتر ارائه شود.
محمد الازمنی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای و دبیر شورای مهارت شهرستان در این جلسه گفت: با توجه شروع فصل تابستان و بستر سازی اوقات فراغت برای جوانان و نوجوانان ضمن ارائه دوره های آموزشی، مرکز آمادگی و تعامل لازم را با دستگاه‌های متقاضی جهت اجرا دوره های آموزشی دارد.
وی افزود: در خصوص اجرا دوره های آموزشی برای تمامی گروه هدف با ادارات مورد نظر جلسات متعدد برگزار شده است که با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود، در شهرستان ، بتوان از این ظرفیت به نحو احسن و اکمل استفاده کرد.
الازمنی همچنین گفت: مهارت در فصولی همانند تابستان هزینه نیست ، فرصتی است برای سرمایه گذاری جوانان و نوجوانان که بتوانند با کسب مهارت قدرت درآمدزایی و جذب در بازار هدف را فرا بگیرند.
 
تعداد بازدید کل :‌24
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/04/09