آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

در ۳ ماهه اول سال ۱۴۰۰ انجام شد؛
ارائه آموزش های مهارتی به ۲۰۰ نفر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان


رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از آموزش به ۲۰۰ نفر در ۳ ماهه سال جاری در ایام شیوع ویروس کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان، مهین رضایی ، رییس مرکز گفت:این آموزش ها در قالب ۲۰ حرفه آموزشی و ۲۲ دوره برای گروه های هدف اعم از آسیب دیدگان اجتماعی(خانواده های آسیب دیده از اعتیاد)،افراد دارای معلولیت،دانش آموختگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی ،دانشجویان، متقاضیان مهارت آموزی و معتادین بهبود یافته اجرا شده است.
رضایی افزود:در خوشه صنعت ۶۷ نفر، در خوشه خدمات ۷ نفر، در خوشه فرهنگ و هنر ۱۲۳ نفر و در خوشه کشاورزی ۳ نفر عملکرد آموزشی این مرکز در بخش دولتی است.
در ادامه رئیس مرکز گفت:در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان در ۳ ماهه سال جاری، ۲ هزار و ۷۲۰ نفر، آموزش های مهارتی را در حوزه های خدمات و فرهنگ و هنر و کشاورزی و صنعت در ۷۶ آموزشگاه فعال شهرستان کسب کردند که از این تعداد ۲ هزار و ۱۵۱ نفر زن و ۵۶۹ نفر مرد بوده است که از این تعداد هزار و ۴۰۹ نفر زن و ۲۸۴ نفر مرد در طرح ایران مهارت شرکت کردند.
لازم به ذکر است طرح ایران مهارت، تفاهم نامه آموزشی مشترک بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و وزارت آموزش و پرورش است و هدف از اجرای این طرح برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارت آموزی برای دانش آموزان دوره متوسطه اول و دوم به کمک آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای می باشد.
 
تعداد بازدید کل :‌56
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/04/17