آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


نخستین جلسه شورای مهارت شهرستان بندرگز برگزار شد


نخستین جلسه شورای مهارت شهرستان بندرگز با حضور احمدی فرماندار و اعضای این شورا در فرمانداری شهرستان در روز چهارشنبه ۲۳ تیرماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بندرگز، احمدی فرماندار بندرگز ضمن بیان اهمیت تشکیل جلسات شورای مهارت و پیگیری مصوبات آن، گفت: اجرای دوره های مهارتی برای گروه هدف دانش آموزان و دانشجویان و همکاری تنگاتنگ دانشگاهها و آموزش و پرورش در راستای ارائه آموزشهای مهارتی در قالب تفاهم نامه های آموزشی مورد تاکید است.
وی ضمن تاکید به اجرای دوره های آموزشی بصورت مجازی توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای گفت: استفاده از ظرفیت های موجود در روستاهای شهرستان با توجه به مشاغل موجود و برنامه ریزی آموزشی به منظور اجرای دوره های مهارتی برای گروه های هدف می تواند نقش بسزایی در ایجاد اشتغال روستائیان داشته باشد.
مهرگانفر معاون فرماندار بندرگز ضمن بیان اهمیت نیازسنجی آموزشی مطابق با نیاز بازار کار و وجود پتانسیل ها و ظرفیت های موجود روستاها و شهرکهای صنعتی، گفت: بانک اطلاعاتی از فارغ التحصیلان و کارجویان در جهت ساماندهی آنها تشکیل شود.
وی افزود: مراکز آموزش عالی و آموزش و پرورش همکاری آموزشی با مرکز آموزش فنی و حرفه ای در راستای امر مهارت آموزی داشته باشند.
شادکام کارشناس آموزش،پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن بیان اهمیت تشکیل شورای مهارت و وظایف اعضای شورا در راستای امر مهارت آموزی و درگیر بودن آنها در راستای وظایف سازمانی به گروه های هدف، در خصوص تدوین سند راهبردی و تعیین وظایف دستگاههای و انجام نیازسنجی آموزشی و اعلام به مرکز آموزش فنی و حرفه ای جهت برنامه ریزی آموزشی و ایجاد زمینه های مختلف حمایتی از گروه ها مطالبی را عنوان کرد.
وی افزود: برنامه ریزی نظام صلاحیت حرفه ای برای ارائه آموزش های غیر رسمی و تلاش در جهت به کیفیت رساندن مطابق با استانداردهای ملی است.
در ابتدای جلسه مسعودی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بندرگز گزارشی از عملکرد مرکز بندرگز در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ ارائه و با اشاره به مصوبات جلسه قبلی مواردی را بیان کرد.
 
تعداد بازدید کل :‌45
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/04/24