آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

با هدف ترویج فرهنگ مهارت و بستر سازی اشتغال در مناطق محروم شهرستان آق قلا؛
مسئولین بسیج سازندگی و تسهیلگری ناحیه مقاومت بسیج سپاه با رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیدار کردند


با هدف ترویج فرهنگ مهارت و بستر سازی اشتغال در مناطق محروم شهرستان آق قلا و انبارالوم ذاکری نژاد مسئول بسیج سازندگی بهمراه مسئول تسهیلگری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان با الازمنی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آق قلا، سرهنگ ذاکری نژاد اظهار داشت: آموزش های فنی و حرفه ای فرصتی مناسب برای ایجاد شغل و کسب درآمد برای شهرستان به ویژه مناطق کم برخوردار است.
مسئول بسیج سازندگی شهرستان افزود: توانمند سازی نسل جوان و تلاش برای بهره برداری از ظرفیت های بومی در راستای تقویت اشتغال در استان از رویکردهای مهم این تفاهم نامه است.
الازمنی عنوان کرد: با همکاری بسیج شهرستان و در راستای اجرای اسناد بالا دستی و با تاکید بر چشم انداز توسعه جمهوری اسلامی ایران مبنی بر اتکا بر سهم برتر منابع انسانی و سرمایه اجتماعی در تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، بهره مندی از ظرفیت های متقابل سازمانی و اجرای رویکرد آموزش مبتنی بر سفارش جهت آموزش نیروی انسانی متخصص، ماهر و کارآفرین متناسب با نیاز بازار کار در کلیه حوزه ها و گروه های هدف، شاهد رونق اقتصادی مبتنی بر مهارت خواهیم بود.
در ادامه اظهار داشت: میتوان با استفاده از توان بالقوه بسیج در زمینه توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی در شهرها و روستاها و مناطق محروم و نیز کمک به بهبود معیشت روستائیان و ساکنان مناطق محروم و کاهش مهاجرت روستائیان به شهرها به واسطه ایجاد زمینه اشتغال و ارتقای مهارت بود‌.
در پایان مقرر گردید بسیج سازندگی شهرستان با هماهنگی نمایندگان تسهیلگری حوزه های سطح شهر و روستا و مناطق محروم نسبت به نیاز سنجی جهت اجرای دوره های آموزشی اقدام نماید.
 
تعداد بازدید کل :‌113
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/06/16