آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

سیدعلیرضا حسینی طلب در جلسه شورای اداری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید حاج قاسم سلیمانی گرگان:
برای توسعه آموزش های فنی و حرفه ای باید نهضت مهارت افزایی به جد پیگیری شود


جلسه شورای اداری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان گرگان با حضور سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در روز پنجشنبه 8 مهر ماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان،حسینی طلب گفت: برای توسعه آموزش های فنی و حرفه ای باید نهضت مهارت افزایی به جد پیگیری شود و لازمه آن مشارکت اجتماعی است.
وی افزود: باید برای توسعه آموزش های مهارتی، برنامه های جامع و واقع بینانه ای در برنامه هفتم توسعه کشور داشته باشیم که استان گلستان در این خصوص برنامه های پیشنهادی خود را در خصوص توسعه آموزش های فنی و حرفه ای ارائه کرده است.
حسینی طلب در بخشی دیگر گفت: به روز رسانی تجهیزات آموزشی و تامین اعتبارات لازم برای تهیه مواد مصرفی کارگاهی از مهمترین عوامل توسعه آموزش های مهارتی است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان همچنین گفت: برای نخستین بار سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی شد که این مهم می تواند در توسعه آموزش های مهارتی و اشتغال بسیار مهم و تاثیرگذار باشد.
لازم به ذکر است در ابتدای جلسه امید جافر نوده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید حاج قاسم سلیمانی گرگان در خصوص عملکرد آموزشی این مرکز در شش ماهه نخست سال جاری مطالبی را عنوان کرد.
شایان ذکر است کارکنان و مربیان مرکز در خصوص مسائل و دغدغه های خود مطالبی را مطرح کردند که مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در این خصوص پاسخ دادند
 
تعداد بازدید کل :‌46
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/07/08