آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

در راستای ارتقاء مهارتی تولیدکنندگان مبل؛
تفاهمنامه همکاری مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان آق قلا و بخش صنعت مبل شرکت شهرک های صنعتی منعقد شد


در راستای راتقاء سطح مهارتی تولید کنندگان مبل  تفاهمنامه همکاری  با حضورمحمد الازمنی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و زلیخا عادلی کارگزار شرکت شهرک های صنعتی در خوشه صنعت مبل شهرستان آق قلا  برگزار شد
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان آق قلا، دراین جلسه الازمنی با اشاره به ظرفیت و توانمندی بالای تولید مبلمان در روستای عطا آباد و شهرستان آق قلا، گفت: آموزش فنی و حرفه ای می تواند از طریق ساماندهی آموزش از طریق اساتید مجرب در حوزه طراحی صنعت پارچه مبل و معرفی مهارت آموختگان در صنعت مبل باعث ایجاد تنوع در صنعت مبل گردد.
الازمنی تصریح کرد؛ این صنعت به واسطه تشکیل خوشه مبلمان، تشکیل تعاونی های تأمین نیاز و اتحادیه تولیدکنندگان، یاریگر این حوزه در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی منطقه باشد و این مرکز نیز در راستای فعالیت های خود آمادگی کامل را جهت هرگونه همکاری در این زمینه دارد.
وی افزود: خوشه صنعت مبل متشکل از تأمین کنندگان لوازم، ابزار و مواد اولیه تولید مبل، تولید کنندگان، عرضه کنندگان و سایر فعالان این حوزه می باشد و این خوشه با تشکیل ارتباطات زنجیره ای می تواند عاملی در جهت افزایش کیفیت تولید، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری بوده و در نهایت باعث کاهش قیمت تمام شده محصولات باشد و این خود علاوه بر افزایش سود تولید کنندگان، منجر به بهره مندی مصرف کنندگان از محصولی با کیفیت و با قیمتی مناسب می شود و این مزایا نشان دهنده اهمیت و لزوم تشکیل خوشه مذکور می باشد.
زلیخا عادلی، مسئول توسعه خوشه مبلمان عطاآباد گفت: هدف گذاری این خوشه، ارتقاء کیفیت و صادرات محوری است. و یکی از اصلی ترین موضوع بحث آموزش است که آموزش فنی و حرفه ای در این زمینه می‌تواند یاری رسان این صنعت و پایدار سازی اشتغال علی الخصوص بانوان باشد.
در پایان این جلسه هر یک از اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات و انتظارات خود پرداختند و مقرر گردید کلیه همکاری های دوجانبه در قالب اقدام مشترک توانمند سازی و اشتغال زایی مهارت آموختگان صورت پذیرد.

 
تعداد بازدید کل :‌77
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/08/16