آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

حاج امان یلمه:
توانمندسازی نیروی انسانی عامل اصلی بهره وری نیروی کار، کاهش ضایعات و افزایش تولیدات است


در راستای ایجاد مراکز تخصصی جوار و بین کارگاهی یلمه معاون آموزش ، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با مدیران شرکت کانسار خزر گلستان تنها شرکت تولید کننده و صادرات کننده ید در ایران و خاورمیانه دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، حاج امام یلمه ضمن تبیین راهبردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آموزش های فنی و حرفه ای را بستری برای تربیت نیروی متخصص و کارآفرین به منظور رونق تولید و اشتغال دانست.
وی افزود: توانمندسازی نیروی انسانی عامل اصلی بهره وری نیروی کار، کاهش ضایعات و افزایش تولیدات بوده که افتتاح مرکز جوار کارگاهی در کنار صنایع و شرکت ها یکی از اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف ارتقاء مهارت شاغلان و افزایش بهره وری نیروی مولد است.
کاشانی یکی از مدیران شرکت کانسار خزر ضمن استقبال از ایجاد مرکز کارآموزی جوار کارگاهی و بین کارگاهی، اعلام کرد در راستای ارتقاء سطح مهارتی همکاری های متقابل صورت خواهد گرفت.
وی اظهار کرد: با استقرار سیستم‌های آموزشی و مراکز جوار و بین کارگاهی در این شرکت گام‌های موثری برای افزایش بهره‌وری و نیل به اهداف کمی و کیفی برداشته خواهد شد.
 
تعداد بازدید کل :‌64
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/08/23