آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


کنفرانس راه اندازی و توسعه کسب و کارهای استارت آپی و فناورانه برگزار شد


کنفرانس یکروزه راه اندازی و توسعه کسب و کارهای استارت آپی و فناورانه در روز سه شنبه 25 آبان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان گرگان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، کنفرانس یکروزه راه اندازی و توسعه کسب و کارهای استارت آپی و فناورانه با حضور دکتر آیدانی مدیرعامل شرکت ایمن صنعت هیرکانیا برگزار شد.
در این کنفرانس آیدانی گفت: ایده ی تازه و به روز که بتواند نیازهای قشر جامعه را با استفاده از تکنولوژی نظیر وب، نرم افزار، موبایل برطرف نماید، از مهمترین اساس های راه اندازی یک استارت آپ است.
وی افزود: مفهوم استارت آپ از یک ایده شروع می‌شود، این ایده ممکن است خلاقانه و جدید بوده و یا ممکن است برگرفته از یک کسب‌و‌کار خارجی یا داخلی باشد.
آیدانی همچنین گفت: ایجاد یک تیم با انگیزه و با استعداد و دارای روحیه تیمی و ارتباطات اجتماعی موثر، می تواند تا حدودی در راه اندازی یک استارت آپ نقش مهمی را ایفا کند.
وی در بخشی دیگر افزود: یكی از عوامل بهبود وضعیت اشتغال در شرایط كنونی، استفاده از ظرفیت همین شركت های دانش بنیان، كارآفرین و در صدر آنها اهمیت دادن به راه اندازی و توسعه استارت آپ ها است. نگاه ویژه به استارت آپ ها با توجه به پویایی، انعطاف پذیری بالا و تطبیق با شرایط محیطی، تحولی عظیم در اشتغالزایی ایجاد خواهد كرد.