آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی؛
کارگاه کارآفرینی با رویکرد استفاده از فرصت ها در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان برگزار شد


کارگاه یک روزه کارآفرینی با رویکرد استفاده از فرصت ها در روز چهارشنبه،۲۶آبان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان،کارگاه یک روزه کارآفرینی با حضور دکتر امیر علی حسینی بای برگزار شد.
در این کارگاه حسینی بای به تعریف کارآفرینی،تشخیص فرصت ها و منابع فرصت ها پرداخت و گفت:بیشتر افراد توانایی کامل خود را نمی‌بینند زیرا موفق به تشخیص فرصت نشده اند،تشخیص فرصت،مهم ترین عنصر برای کارآفرین شدن است.فرصت های کارآفرینانه ،شرایط و موقعیت های هستند که در آن کالا،خدمات،مواد خام و روش های جدید می توانند معرفی شوند و به قیمتی بیشتر از هزینه تولیدشان فروخته شوند.
وی افزود: کشور ما دارای ظرفیت های فراوان و متعددی است که با به کار بردن خلاقیت و بهره برداری بهینه و نوآورانه می توانید،زمینه ساز کسب درآمد مشروع و قانونی شوید.
حسینی بای ادامه داد: آگاهی و شناخت از تخصص و مهارت های فردی و تیمی،شناسایی فرصت ها،توجه به منابع،امکانات و در نظر گرفتن نیازها و اولویت های جلمعه،فرصت های شغلی و زمینه های کارآفرینی قابل حصول را برای غلبه بر موانع مسائل و مشکلات فراهم می سازند.
 
تعداد بازدید کل :‌90
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/08/26