آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


پیام تبریک سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل استان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج پیام تبریک صادر کرد.
متن پیام تبریک به شرح ذیل است:

بسیج، مکتب انسان ساز و فرهنگ ارزشی پایدار است. این فرهنگ والای انسانی نه تنها قوت دهنده ی قلب های هموطنان عزیزی است که نبض شان برای این نظام مقدس و کشور عزیز می تپد بلکه نگاه تمام انسان های آزاده و آزادیخواه جهان نیز به گام ها و عزم و اراده بسیجیانی است که در مکتب امام خمینی "ره" پرورش یافته و تحت لوای پرچم اسلام ناب محمدی آماده جانفشانی هستند.
شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام راحل (سلام‌الله علیه) نقش تعیین کننده دارد.
اینجانب آغاز هفته بسیج را به تمامی بسیجیان شجاع و عزتمند استان گلستان و جامعه بسیجی آموزش فنی و حرفه ای استان ،تبریک گفته و برای همه آنان سعادت و بهروزی در خدمت به ایران اسلامی و پاسداری از ارزش‌های الهی را خواستارم.

سیدعلیرضا حسینی طلب
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان


تعداد بازدید کل :‌34
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/08/29