آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


همایش بسیج مظهر خودباوری در مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله برگزار شد


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج همایش بسیج مظهر خودباوری در مرکز‌آموزش فنی و حرفه ای کلاله برگزار گردید.
پارسا ریس مرکز‌ کلاله در این همایش گفت : حرکت کشور به سمت موفقیت و پیشرفت در گرو نهادینه شدن تفکر بسیجی در بین مردم و مسئولین است و گسترش فرهنگ‌ بسیجی وظیفه همه آحاد جامعه است .
وی در ادامه افزود : با اشاره به شاخص های ده گانه فرهنگ و تفکر بسیجی از جمله عمل‌صالح ، پرهیزگاری، استقامت، گرایش به کسب مهارت ،پرورش فکز‌و اندیشه، مردمی بودن ، کمک به محرومین ،محبت و احسان خواستار حرکت همه کارکنان و کارآموزان به سمت تحقق این شاخص ها شد.
در ادامه حاج عباس عیدی از ایثارگران و جانبازان جنگ تحمیلی نیز در این همایش با اشاره به تاریخ انقلاب ، حفظ نظام را از اصلی ترین وظایف بسیجیان دانست .
وی در بخش دیگری به بیان خاطراتی از شهدای گرانقدر شهرستان کلاله از جمله شهید دکتر محبت علی عودی ، شهید حبیب زاده و شهید رزاقی و سایر ایثار گران شهرستان کلاله پرداخت.
در پایان این مراسم از دو تن از کارآموزان که در مسابقه هفته بسیج عنوان برتر را کسب کردند با اهدا جوایز تقدیر به عمل آمد.
 
تعداد بازدید کل :‌88
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/09/03