آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


آموزش مهارت در حوزه مشاغل فناوری آب کلید خورد


محمدرضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از همکاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه مشاغل فناورانه آب و خشکسالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمدرضا شاه پسند، معاون آموزش سازمان با نادرقلی ابراهیمی، دبیر ستاد توسعه فناوری های آب ، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری 2 آذر سال جاری دیدار و گفت و گو کردند.

بنا براین گزارش در این دیدار شاه پسند، معاون آموزش سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با اشاره به اهمیت بحث آب و خشکسالی فراگیر در کشور، گفت: این سازمان به آموزش مهارت در مشاغل مرتبط با بازچرخانی آب، زنجیره تولید تا نصب کنتورهای هوشمند کشاورزی، مشاغل خرد خانگی در حوزه اشتغال و افزایش بهره وری آب، شورورزی (تولید اقتصادی با آب و خاک شور، باز چرخانی آب صنعتی، مشاغل مرتبط با پسماندها، جمع آوری آب باران از سطوح غیر قابل نفوذ «پشت بام ها»، ورود کرده و در این زمینه نیروی ماهر آموزش می دهد.

شاه پسند ادامه داد: در این خصوص کلیه مشاغل مرتبط در حوزه های فوق احصاء و نسبت به تدوین استانداردها و برگزاری دوره های آموزشی برای این بخش اقدام می شود.

ابراهیمی، دبیر ستاد توسعه فناوری های آب ،خاک، خشکسالی و محیط زیست معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری نیز در این نشست اعلام کرد: ضمن همکاری در احصای مشاغل و تدوین استانداردها، در حوزه پرداخت تسهیلات کم بهره و در صورت نیاز بلا عوض برای اشتغال مهارت آموختگان مساعدت لازم از سوی معاونت علمی و فناوری صورت می گیرد.

 
تعداد بازدید کل :‌27
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/09/03