آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

علی حسين شهریور:
جشنواره ملی پژوهش های مهارت محور در آذرماه ۱۴۰۰ برگزار می شود


علی حسین شهریور،  معاون  پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت:  به مناسب هفته پژوهش و با هدف ترویج و تقویت فرهنگ پژوهش محوری و تجلیل از پژوهشگران برتر و آثار منتخب جشنواره ملی پژوهش های مهارت محور در آذر ماه سال‌جاری برگزار می شود. 

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور وی با اعلام اين خبر گفت:  هدف کلیدی این جشنواره ترویج فرهنگ پژوهش در حوزه مهارت آموزی، حمایت از توسعه پژوهش های تقاضا محور و تحول آفرین در امر مهارت آموزی است. 

وی افزود: برگزاری این جشنواره در توانمندسازی و پشتیبانی از بلوغ حرفه ای پژوهشگران، شناسایی و بهره گیری از تجارت پژوهشگران و متخصصان توانمند و همچنین زمینه سازی کاربرد نتایج پژوهش در مهارت آموزی نقش مهمی دارد. 

شهریور با بیان اينكه در این جشنواره به شناسایی، بررسی و معرفی آثار در چهار بخش کتب و منابع آموزشی مهارتی (تالیف و ترجمه)، مقالات، پژوهش ها، و پایان نامه های دانشجویی پرداخته می شود افزود: پس از داوری از آثار برگزیده و پژوهشگران برتر تقدیر خواهد شد. 

گفتنی است  علاقمندان می توانند تا  ۱۲ آذر ماه سالجاری آثار خود را که در بازه زمانی فروردین ماه ۱۳۹۸ تا  مهر ماه ۱۴۰۰ تدوین و یا منتشر شده است از طریق درگاه اینترنتی rpc.irantvto.ir  برای دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

 
تعداد بازدید کل :‌28
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/09/03