آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز

حاج آخوند احمدی امام جمعه اهل سنت کلاله؛
مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای با توجه به تاثیری که در ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری دارند مجاهد فی سبیل الله هستند


رئیس و جمعی از کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله با حاج آخوند احمدی امام جمعه اهل سنت کلاله دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کلاله، حاج آخوند احمدی امام جمعه اهل سنت کلاله گفت: با توجه به تاثیری که مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال، کارآفرینی و کاهش بیکاری دارند مجاهد فی سبیل الله هستند.
ایشان همچنین از پدیده مهاجرت جوانان شهرستان به شهرهای بزرگ کشور برای مشاغل کارگری به عنوان یک آسیب نام برده و به نقش اساسی مرکز آموزش فنی و حرفه ای در جلوگیری از این پدیده و توانمند نمودن جوانان تاکید کردند.
پارسا رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده مرکز در حوزه های مختلف خواستار کمک روحانیون و طلاب علوم دینی در ترویج فرهنگ مهارت آموزی و تشویق جوانان جویای کار به شرکت در دوره های آموزشی شغلی در مرکز شد.
پارسا در این نشست ضمن دعوت از حاج آخوند احمدی امام جمعه اهل سنت کلاله جهت بازدید از کارگاه های مرکز به آمادگی کامل مجموعه آموزش فنی و حرفه ای جهت برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز گروه های هدف موضوع آموزش های مهارتی در سطح شهرستان کلاله اشاره کرد.
 
تعداد بازدید کل :‌90
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/09/22