آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


انتخابات انجمن صنفی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد شهرستان کلاله برگزار شد


نشست هم اندیشی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد شهرستان کلاله با محوریت برگزاری انتخابات اعضاء هیات رئیسه انجمن صنفی آموزشگاه های آزاد شهرستان کلاله با حضور همه موسسین آموزشگاه های آزاد شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای کلاله،پارسا رئیس مرکز در این نشست شاخصه های رئیس انجمن پویا را در توان و تجربه و فرصت کافی جهت پیگیری مطالبات اعضا، مطالبه گر‌ بودن و مدافع حقوق آموزشگاه ها بودن ، حرکت در جهت توانمند سازی آموزشگاه ها و ایجاد محیطی سرشار از وفاق و همدلی عنوان کرد.
وی همچنین با اشاره به اینکه انجمن یک تشکل سیاسی نیست و یک تشکیلات صنفی است خواستار توجه اعضا به این مقوله شد و به پتانسیل بالای انجمن صنفی جهت پیگیری مطالبات صنفی اشاره کرد.
شایان ذکر است در پایان و‌ پس از رای گیری با حضور نمایندگان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان، مهری زرگر به عنوان رئیس انجمن ، لیلی تاکر نایب رئیس انجمن و محبوبه گرمه خزانه دار با رای اعضاء انتخاب شدند.
 
تعداد بازدید کل :‌54
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/10/04