آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


انتصاب مديركل دفتر مركزي حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور


طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «محمد جواد جامه بزرگی» به سمت «مديركل دفتر مركزي حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور» منصوب شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «محمد جواد جامه بزرگی» به سمت « مديركل دفتر مركزي حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور » منصوب شد.

 در این حکم آمده است:

جناب آقاي محمد جواد جامه بزرگی

 

با سلام

  نظر به پیشینه ارزشمند، تعهد و تجارب شایسته جنابعالي، به موجب اين حكم به سمت «مديركل دفتر مركزي حراست سازمان» منصوب مي شويد.

امیداست ­با توجه به اهمیت و جایگاه حوزه های مختلف ماموریتی آن دفتر و با تاکید بر رعایت دقیق و کامل اصول حرفه ای تصریح شده در شرح وظایف آن مجموعه، با تدبیر و محور قراردادن کرامت های اخلاقی و رویکردهای فرهنگی، فصل نوینی از توسعه و تعمیق جایگاه حراست در ستاد و ادارات کل استانی محقق گردد.

اهتمام کامل در رعایت اصول "عدالت محوری"، "انقلابیگری"، "مردم داری"، "پاکدستی" و "قانون مداری" در دوره جدید خدمت که وزارت متبوع، وزارت مردم و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سازمان مردم، انگاشته می شود، مورد انتظار اینجانب می باشد و بی تردید در این عرصه استفاده از تجربیات و توانمندی های عناصر مومن، متعهد و انقلابی نقش تعیین کننده ای در تحقق این اهداف خواهد داشت.

امید است با اتکال به حضرت باریتعالی در انجام وظايف محوله، گام هاي مؤثري در راستاي تحقق اهداف عالیه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي و سازمان برداريد.

 

 

این گزارش می افزاید رحمت اله مهنی، پیش از این عهده دار این سمت بود.

 
تعداد بازدید کل :‌29
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/10/14