آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


مراسم بزرگداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) و دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان برگزار شد


به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) و دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مراسم بزرگداشتی با حضور حجت الاسلام والمسلمین گرزین مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان و حاج رضا علیپور مداح اهل بیت در روز چهارشنبه 15 دی ماه در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، حجت الاسلام والمسلمین گرزین در این مراسم گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، موجب افزایش وحدت و انسجام ملی، حفظ سلامت جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
وی افزود: تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهدا یک وظیفه غیرقابل‌انکار است و شهدا با تأسی از رفتار امام حسین علیه‌السلام درس فداکاری، ازخودگذشتگی، شجاعت و شهامت را آموختند و در عمل نیز آن را ثابت کردند و در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام جان‌فشانی نمودند و حماسه‌ای جاوید آفریدند.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی همچنین گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی مردی بود که با نگاه جهان‌شمول خود همواره عزت و آبرومندی برای همه جهانیان خصوصا مسلمانان آرزو داشت و در این راه تلاش می کرد.
شایان ذکر است حاج رضا علیپور یادگار 8 سال دفاع مقدس و از خادمین آستان قدس رضوی در این مراسم با مرثیه خوانی و سینه زنی حاضرین را به فیض رساندند.
 
تعداد بازدید کل :‌40
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/10/15