آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


انتصاب مسئول امور بانوان و خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور


طی حکمی از سوی دکتر حسینی‌نیا، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «معصومه پاپی نژاد» به سمت «مسئول امور بانوان و خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور» منصوب شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی حکمی از سوی دکتر غلاحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «معصومه پاپی نژاد» به سمت «مسئول امور بانوان و خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور» منصوب شد.

 در این حکم آمده است:

 سرکارخانم معصومه پاپی نژاد

 باسلام

نظر به سوابق تخصصی، تعهد و تجارب ارزشمند سرکارعالی، به موجب این حکم به سمت «مسئول امور بانوان و خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور» منصوب می شوید.

از آنجا که خانواده واحد بنیادی و سنگ بنای جامعه اسلامی و پشتوانه اقتدار و اعتلای معنوی کشور و نظام است، انتظار دارد با حسن تدبیر و رعایت مقررات با بهره گیری از همه ظرفیت ها و سرمایه های انسانی سازمان، برای تحرک و شکوفایی     فعالیت های مرتبط با بانوان و خانواده در راستای ماموریت های سازمان تلاش نموده و اهتمام کامل در رعایت اصول "عدالت محوری"، "انقلابیگری"، "مردم داری"، "پاکدستی" و "قانون مداری" را معمول نمائید.

در دوره جدید خدمت که وزارت متبوع، وزارت مردم و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سازمان مردم، انگاشته می شود، توجه به سبک زندگی اسلامی، رعایت عفاف و حجاب و کاهش دغدغه‌های ناشی از آسیب‌های اجتماعی و عوامل تزلزل نهاد خانواده و توانمندسازی سرمایه های انسانی در مسیر ایجاد زندگی سعادتمند، به منظور تحقق سیاست های کلی خانواده و سیاست های کلی جمعیت ابلاغی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خانواده مطلوب نظر است، که ذیل سیاست های کلان شورای هماهنگی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان و با  همکاری و تعامل با معاونت ها، دفاتر ستادی و ادارت کل استانی محقق خواهید ساخت.

امید است با اتکال به حضرت باریتعالی در انجام وظايف محوله، گام هاي مؤثري در راستاي تحقق اهداف عالیه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي و سازمان برداريد.

                                                                               غلامحسین حسینی نیا

 پیش از این هاجر خواجه بولاقی عهده دار این سمت بود.

 
تعداد بازدید کل :‌19
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/10/21