آرم فنی و حرفه ای استان گلستان
جامعه سالم ، آماده در برابر تهدیدات نوین                پدافند غیرعامل ، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی                سال 1400: سال تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها                
ملاقات عمومی
ملاقات عمومی با مدیر کل روز های
سه شنبه از ساعت 8 صبح الی 14 شماره تماس جهت هماهنگی : 32240662
آموزش مجازی


نظر سنجی
اهمیت آموزش های مجازی در مهارت آموزی به چه میزان است ؟
ثبت نظر
نظر سنجی
تاثیر حذف مالیات آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای بر کیفیت آموزش آنها به چه میزان بوده است ؟
ثبت نظر
تصویر روز


نهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان برگزار شد


نهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان در روز چهارشنبه 22 دی ماه به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان، سعید مازندرانی مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این جلسه گفت: استان گلستان با دارا بودن پتانسیل بسیار زیاد توسعه در زمینه های مختلف می طلبد تا با استفاده از این ظرفیت ها و با همکاری دستگاه های ذیربط و اعضای این شورا در راستای اشتغالزایی و رشد و توسعه استان گام های موثری برداشت.
وی در ادامه در خصوص مصوبات جلسه قبل و اقداماتی که دستگاه ها باید انجام می دادند مطالبی را ارائه کرد.
در ادامه سیدعلیرضا حسینی طلب مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ضمن تشکر از مدیران عضو شورای هماهنگی استان ، گفت: مسابقات آزاد مهارتی فرش در سطح کشوری به میزبانی استان گلستان در بهمن ماه سال جاری خواهیم داشت و این مسابقات در دو رشته طراحی نقشه فرش و بافت فرش که از هر استان در هر رشته یک نفر به این مسابقات اعزام خواهند شد که در شهرستان ترکمن برگزار می شود.
شایان ذکر است در این جلسه مدیران دستگاه های عضو شورای هماهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نظرات و مطالب خود را ارائه کردند
 
تعداد بازدید کل :‌20
  
آخرین به روز رسانی :‌ 1400/10/22